Історія підприємства

Державне підприємство «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України» — логістична компанія, що надає послуги з транспортування, зберігання відповідно умов виробника, митного оформлення лікарських засобів в т.ч. вакцин, анатоксинів, сироваток, медичних виробів.

Підприємство створене за наказом Міністерства охорони здоров’я України №126 від 02.06.1993р., з метою централізованого обслуговування  поставок імунобіологічних препаратів (ІБП) та надання транспортних та складських послуг стороннім організаціям. Підприємство зареєстровано Печерською районною у місті Києві Державною адміністрацією 13.08.1993р. за №10701200000010135, Код ЄДРПОУ 21508100.

ДП «Укрвакцина» МОЗ України» є юридичною особою, має самостійний баланс та поточні рахунки в банках.

До 2015 року ДП «Укрвакцина» МОЗ України» здійснювало супровід укладення договорів про закупівлю, контроль за виконанням постачальниками своїх договірних зобов’язань та участь у претензійно-позовній роботі у разі недотримання постачальниками умов договорів.

Протягом 2012-2015 років через склад ДП «Укрвакцина» МОЗ України» проходило до 80%, а транспортом підприємства перевозилося до 98% лікарських препаратів і медичних виробів від загальної закупівлі за кошти державного бюджету України.

Починаючи з 2016 року згідно постанови КМУ від 22 липня 2015р. №622 про  «Деякі питання здійснення державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі», ДП «Укрвакцина» МОЗ України» було укладено договори на надання послуг з митного очищення, транспортування, зберігання та моніторингу залишків товару, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за державною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм  та комплексних заходів програмного характеру», з наступними міжнародними організаціями: Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Краун Ейджентс Лімітед.

ДП «Укрвакцина» здійснює супровід отримання та доставку кінцевим набувачам гуманітарної допомоги, наданої МОЗ України від Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, Представництва Дитячого Фонду Органіхації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні, Фонду народонаселення ООН, Уряду Грузії, Уряду Литви, Уряду Японії та ін. ГАВІ та ін.

ДП «Укрвакцина» МОЗ України» було отримано та доставлено в регіони гуманітарну допомогу:

  • протягом 2014 року – 61 тонна лікарських засобів та медичних виробів;
  • протягом 2015 року – 142 тонни лікарських засобів та медичних виробів.

ДП «Укрвакцина» МОЗ України» здійснює доставку медичних препаратів та медичних виробів лікувально профілактичним, науково-дослідним закладам системи МОЗ України до всіх регіонів країни.