Цілі діяльності

Стратегічні напрями

1. Розширення складських та логістичних потужностей для покращення сервісу та надання підтримки у реалізації соціально значущих проектів МОЗ
2. Розвиток власної аптечної мережі для забезпечення доступу до ліків та медичних виробів для громадян, що проживають у сільській місцевості
3. Розширення спектру надання послуг замовникам для інвестування у власний розвиток

Стратегічні цілі

1. Розширення складських потужностей
2. Розширення логістичних потужностей
3. Розвиток власної аптечної мережі
4. Запуск роботи мобільних аптек
5. Збільшення фінансового потенціалу Підприємства

Стан досягнення цілей

1. Розширення складських потужностей
1.1. Розроблено концептуальний проєкт модернізації складських приміщень Підприємства.
1.2. Розширено складські площі шляхом приєднання близько 2000 м2 площ від державного закладу “База спеціального медичного постачання № 2 Міністерства охорони здоров’я України”

2. Розширення логістичних потужностей
2.1. Триває освіження автопарку підприємства на додаткових 19 авто різної вантажопідємності.

3. Розвиток власної аптечної мережі
3.1. Придбано базову IT системи підприємства, що має дозволити ефективний облік та відпуск товарів, контроль за логістикою та роботу касових апаратів, синхронізація з МІС.
3.2. Орендовані площі під розміщення аптечних закладів

4. Запуск роботи мобільних аптек
4.1. Триває процес внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у частині регулювання виїзної торгівлі.

5. Збільшення фінансового потенціалу Підприємства
5.1. Тривають ремонтні роботи в приміщенні з метою отримання ліцензії на зберігання та транспортування наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
5.2. Триває ребрендинг підприємства, оновлення онлайн-присутності, інформування зовнішніх стейкхолдерів щодо способів співпраці з Підприємством.