Послуги

 

 

Інформація для закладів охорони здоров’я

Митне оформлення, транспортування, зберігання та моніторинг залишків товару закуплених за кошти Державного бюджету України.

Інформаційно-консультаційні послуги з документального та митно-брокерського супроводу

 • складські послуги;
 • транспортні послуги;
 • супровід отримання дозволів від контролюючих органів;
 • складання листів до контролюючих органів
 • розробка та впровадження інформаційних програмних продуктів, направлених на підвищення якості, оперативності та забезпечення максимальної повноти інформації по основній діяльності;
 • проведення процедури реєстрації щодо автентичності лікарських засобів, що закуплені за кошти Державного бюджету України з залученням спеціалізованих організацій.
 • Та інш.

Активи Підприємства

Складські приміщення загальною площею 2316м²:

 • 456м² що підтримують температурний режим  +2…+8°С «холодовий ланцюг»;
 • 20м² з підтриманням температури не вище -20°С;

Вантажний транспорт загальною кількістю 26 одиниць:

 • 16 мають обладнання для підтримки температурного режиму «холодовий ланцюг»;
 • 2 одиниці вантажно-пасажирські автомобілі;
 • 8 одиниць легкових автомобілів.

Підприємством самостійно та в співпраці з іншими ДП, розроблено та впроваджено програмні продукти, направлені на підвищення якості, оперативності та забезпечення максимальної повноти інформації по основній діяльності:

«Інформаційно-аналітична система моніторингу даних договорів щодо закупівлі товарів за кошти державного бюджету»

Система створена для фахівців профільних ДП та МОЗ для оперативного доступу в режимі реального часу до інформації про виконання постачальниками бюджетних договорів з моменту акцептування до моменту поставки на склад уповноваженого підприємства.

Автоматизована інформаційна система «Єдина система централізованого обліку імунобіологічних препаратів, лікарських засобів та медичних виробів, База «Склад»   

Система обліку залишків ІБП, лікарських засобів та МВ в режимі реального часу. Інформація про залишки надається закладом (лікарнею, поліклінікою, пологовим будинком, уповноваженим ДП), де фактично знаходиться об’єкт обліку, та відображається в системі. Система обладнана потужним аналітичним блоком.

Програмно-апаратний комплекс моніторингу дотримання умов режиму при транспортуванні та зберіганні імунобіологічних препаратів, лікарських засобів та виробів медичного призначення в режимі реального часу «Холодовий ланцюг»

Система онлайн-моніторингу дотримання умов температурного режиму зберігання та транспортування ІБП, ЛЗ, МВ. Склади та транспорт обладнуються температурними реєстраторами, які в режимі реального часу передають інформацію щодо температурних умов в місцях їх безпосереднього знаходження. Інформація відображається в системі. Система обладнана блоком попередження порушень температурних умов зберігання.

Система впроваджена на складах та автотранспорті ДП «Укрвацина» МОЗ України».  Презентована та отримала схвальні відгуки на конференції ВООЗ в Грузії.

Система моніторингу місцезнаходження транспорту за допомогою супутникової навігації GPS

Система впроваджена на автотранспорті ДП «Укрвацина» МОЗ України», що дозволило оптимізувати маршрути доставки вантажів в регіони України та в будь-який час контролювати маршрут слідування автотранспорту, його місцезнаходження, режим роботи автомобіля (рух, стоянка), витрати часу.

Розроблено, створено та впроваджено систему «Електронний архів документів».

Система значно підвищує якість та безпеку зберігання інформації, а також прискорює процедуру пошуку необхідних документів.

Розроблено та впроваджено в режимі бета-тесту Система «Відеоконференц зв’язку», яка  забезпечує комунікацію МОЗ України з медичними закладами України.

Впровадження цих Систем на підприємстві ДП «Укрвакцина» МОЗ України» забезпечило:

 • дотримання належних умов температурного режиму при зберігання і транспортування, є обов’язковою умовою збереження показників якості, ефективності та безпечності імунобіологічних препаратів, лікарських засобів та медичних виробів;
 • отримання оперативної та об’єктивної інформації в режимі «реального часу» щодо дотримання температурних умов «холодового ланцюга» в закладах охорони здоров’я 2-4 рівня;
 • отримання інформації про стан, умови фактичного місця зберігання ІБП та лікарських засобів;
 • прозоро і якісно контролювати стан забезпеченості регіонів лікарськими засобами для виконання державних програм і комплексних заходів за кошти державного бюджету України;
 • своєчасно реагувати на позаштатні ситуації впродовж всього руху товару від моменту відвантаження на Головний склад і до кінцевого отримувача, що мінімізує можливість порушення умов «холодового ланцюга» при транспортуванні та зберіганні імунобіологічних препаратів, лікарських засобів та виробів медичного призначення, а в разі виникнення загрози недотримання необхідного температурного режиму, система в автоматичному режимі повідомить відповідальних осіб;
 • збереження показників якості, ефективності та безпечності імунобіологічних препаратів, лікарських засобів та виробів медичного призначення;
 • підвищення якості медичного забезпечення населення.

Дотримання належних умов температурного режиму при зберіганні й транспортуванні, їх моніторинг на всіх етапах є обов’язковою умовою збереження показників якості, ефективності та безпечності лікарських засобів (в т.ч. вакцин, сироваток, анатоксинів…) та медичних виробів.

Перспективні розробки та вже впроваджені Системи були високо оцінені вітчизняними та іноземними спеціалістами.