Наша діяльність

ДП «Укрвакцина» МОЗ України» – надійний партнер у сфері медичної логістики

Підприємство створене наказом Міністерства охорони здоров’я України №126 від 02.06.1993р., з метою централізованого обслуговування  поставок імунобіологічних препаратів та надання транспортних та складських послуг. ДП «Укрвакцина» є юридичною особою, має самостійний баланс та поточні рахунки в банках.

ДП «Укрвакцина» має ліцензії на провадження господарської діяльності з  оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами та імпорту лікарських засобів, а також господарської діяльності з придбання, зберігання, перевезення, знищення, реалізації (відпуску) наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Підприємство сертифіковано за стандартом інтегрованої системи якості ISO 9001:2015. 

Ми постачаємо життєво необхідні лікарські засоби, вакцини, анатоксини, сироватки, медичні вироби та допоміжні засоби до них,  а також великогабаритне та високотехнологічне медичне обладнання до закладів охорони здоров’я по всій Україні. Доставлена нами продукція допомагає лікарям вчасно проводити діагностику, лікування та імунізацію пацієнтів у медичних закладах.

Для підвищення доступності, зокрема сільського населення, до лікарських засобів, підприємством запущено роботу двох стаціонарних аптечних закладів в місті Києві. На їх базі буде впроваджено проєкт функціонування мобільних аптечних закладів. Старт пілотного проєкту запланований на початок травня 2024 року в межах віддалених громад Чернігівської, Житомирської та Київської областей. Розширення мережі стаціонарних аптечних закладів триває.

 

Наші партнери

 

Статут ДП «Укрвакцина» МОЗ України»

 

УКРВАКЦИНА в цифрах

  • до 1,5 тис. медичних закладів щороку ми доставляємо ліки, вакцини та медичні вироби;
  • понад 600 найменувань медичних товарів (від таблеток до спеціальних морозильних камер) щороку проходять через наші складські потужності;
  • 2,5 млрд. грн. – вартість ліків, вакцин та медичних виробів, які ми доставили у 2022-2023 роках;
  • 300 тис. км. кожен рік долають машини нашого автопарку на шляху до закладів охорони здоров’я
  • 9 тис. годин щороку проводять за кермом водії, доставляючи у лікарні товари, необхідні для пацієнтів по всій Україні.