Новини

ДП Укрвакцина запускає роботу мобільних аптечних пунктів (МАП)

Друзі, ділимось з вами важливою новиною – ми запускаємо перший мобільний аптечний пункт (МАП) у віддалених громадах Київщини. Згодом – Житомирщини та Чернігівщини. Укрвакцина – перше підприємство сфери управління МОЗ, що долучається до ініціативи запуску мобільних аптечних пунктів. В рамках пілотного проєкту ми плануємо охопити понад 130 сіл та селищ у 8 віддалених громадах трьох областей.

Докладніше
14 травня 2024

З Різдвом Христовим!

Світло завжди перемагає темряву! З прийдешнім Різдвом Христовим!

Це особливе свято для кожної родини, але сьогодні не всі зможуть зібратися за одним столом. Війна відібрала у нас звичне святкування і настрій, але не відбере наших традицій та віри. Нехай дух Різдва об’єднає рідних та близьких всюди, де б вони не перебували, подарує тепло та спокій.
Докладніше
24 грудня 2023

63 одиниці лабораторного обладнання вартістю 3,8 млн. грн. доставлено до лікарень

Точність результатів лабораторних досліджень та діагностики відіграють важливу роль у встановленні правильного медичного діагнозу та призначенні належного лікування пацієнтів. Цього тижня ми розпочали реалізацію нового проєкту з доставки до медичних закладів сучасного лабораторного обладнання…
Докладніше
12 грудня 2023

13-ий Аптечний саміт України

Олександр Пономарьов, директор ДП «Укрвакцина» МОЗ України» взяв участь у 13-му Аптечному саміті України, який традиційно об’єднує для дискусії представників влади, науковців та учасників фармацевтичного ринку – виробників, постачальників і дистриб’юторів.
Докладніше
08 грудня 2023

З Днем Збройних Сил України!

Збройні Сили України – наша гордість та захист, наша опора та міць. Дякуємо кожному та кожній, хто став на захист нашої незалежності, за новий світанок, за можливість жити та працювати у своїй країні. Ви даєте впевнену відсіч ворогу у надскладних умовах та даруєте нам віру в перемогу та мирне майбутнє.
Докладніше
06 грудня 2023

8 років партнерства з Crown Agents: Укрвакицина доставила продукцію вартістю 1,2 млрд. грн.

Від початку року Укрвакцина доставила 1,5 млн. доз вакцин та 2,7 млн. одиниць ліків і медичних виробів, закуплених Crown Agents in Ukraine за кошти державного бюджету. Необхідне отримали 217 закладів охорони здоров’я по всій Україні, 32 з яких розташовані на територіях, що постійно обстрілюються ворогом – Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Харківської та Сумської областей.
Докладніше
05 грудня 2023

Відкриття власної аптечної мережі — один зі стратегічних напрямів підприємства — Олександр Пономарьов, директор ДП «Укрвакцина»

У листопаді ДП «Укрвакцина» МОЗ України відкрито двері 2 перших аптечних закладів власної аптечної мережі «АПТЕКА.ТУТ» у столиці. За словами керівництва підприємства, це лише початок. Про те, як відбувається реалізація цього проєкту ДП «Укрвакцина», а також про перс­пективи запуску мобільних аптечних пунктів редакції «Щотижневика АПТЕКА» розповів директор ДП «Укрвакцина» МОЗ України» Олександр Пономарьов.
Докладніше
27 листопада 2023

Пам’ятаймо. Єднаємося. Переможемо.

“Запали свічку пам’яті – поділись теплом із захисником” – під таким гаслом ми цього року вшановуємо пам’ять жертв Голодоморів 1932-1933 років.
Докладніше
25 листопада 2023

У поліклініці НДСЛ «Охматдит» відкрито аптечний пункт мережі «ТУТ»

Сьогодні у приміщенні поліклініки НДСЛ «Охматдит» по вул. Стрітенська, 7/9 розпочав роботу аптечний пункт власної аптечної мережі підприємства.
Докладніше
22 листопада 2023

32 тис. доз вакцин доставлено до 19 обласних центрів контролю та профілактики хвороб

До Харківської, Херсонської, Запорізької, Донецької та ще 15 областей ми доставили цього тижня вакцини та медичне обладнання. Зокрема:
Докладніше
22 листопада 2023

The Pharma Media: «Укрвакцина створює власну аптечну мережу — які її особливості та завдання»

ДП «Укрвакцина» відкрила першу аптеку — це старт створення власної мережі, до якої ввійдуть як стаціонарні заклади, так і мобільні аптечні пункти. Чому виникла така ініціатива, яка її мета, чим приваблюватимуть нові аптеки клієнтів і наскільки розшириться географія їх присутності, а також про плани підприємства на найближчий рік розповів директор ДП «Укрвакцина» МОЗ України» Олександр ПОНОМАРЬОВ.
Докладніше
20 листопада 2023

18-24 листопада – Всесвітній тиждень обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів

Сьогодні розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів, яку ще називають антибіотикорезистентністю. Серед головних причин її розвитку надмірне використання антибіотиків та недотримання призначеного лікарем курсу лікування.
Докладніше
18 листопада 2023

Укрвакцина відкрила першу аптеку власно аптечної мережі «ТУТ»

Сьогодні Укрвакцина відкрила двері першої аптеки власної аптечної мережі «ТУТ» за адресою: м.Київ, вул. Звіринецька, 63А. Ми продовжуємо реалізацію стратегічних завдань підприємства та відтепер забезпечуватимемо доступність споживачів до ліків та медичних виробів у аптечних закладах.
Докладніше
09 листопада 2023

Продовжуємо доставляти потужне енергетичне обладнання

Ще 18 потужних генераторів доставимо цього тижня до Київської, Вінницької, Одеської, Хмельницької та Тернопільської областей.
Докладніше
01 листопада 2023

24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом.

Сьогодні ми нагадуємо про небезпеку захворювання та необхідність дотримання графіку щеплень. Поліомієліт вірусне захворювання, що призводить до невиліковного паралічу, а у важких випадках – до смерті.
Докладніше
24 жовтня 2023

Доставлено ліки для пацієнтів з ЮРА на суму 10 млн. грн.

10 млн. грн. – вартість медикаментів для лікування резистентної форми ювенільного ревматоїдного артриту у дітей та дорослих, які ми доставили до закладів охорони здоров’я з початку року. Ліки були закуплені UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за кошти державного бюджету в рамках відповідних програм Міністерство охорони здоров’я України. Це імуноглобуліни та імуносупресанти, що допомагають пацієнтам боротися з хворобою.
Докладніше
13 жовтня 2023

Укрвакцина розпочала доставку потужних генераторів

Перша партія обладнання для забезпечення стабільної роботи закладів охорони здоров’я вже в дорозі до Харкова, Запоріжжя та Дніпра. Це генератори, закуплені Crown Agents in Ukraine в межах бюджетної програми «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». В рамках цього проєкту Укрвакцина за дорученням Міністерство охорони здоров’я України приймає, зберігає та доставляє обладнання до кінцевого споживача.
Докладніше
05 жовтня 2023

Йдемо вперед, Україно!

Сьогодні рівно 500 днів героїчного протистояння України ворогу, який хотів взяти Київ за три дні. Українці, попри тривоги та численні обстріли, залишаються єдиними у своєму прагненні справедливості та перемоги.
Докладніше
08 липня 2023

Фармацевтичний форум “Клінічні випробування. Європейська інтеграція”

29 червня 2023 року директор ДП “Укрвакцина” МОЗ України” Олександр Пономарьов взяв участь у Фармацевтичному форумі “Клінічні випробування. Європейська інтеграція”.
Докладніше
30 червня 2023

Укрвакцина доставила 104 тис. доз вакцин для профілактики дифтерії, правця та кашлюку

104 тис. доз. вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку вартістю понад півмільйона гривень доставила Укрвакцина до закладів охорони здоров’я у першому півріччі 2023 року.
Докладніше
30 червня 2023

Укрвакцина доставила ліки для пацієнтів, які хворіють на хронічний вірусний гепатит С

Протягом 26-27 червня Укрвакцина доставила до закладів охорони здоров’я Хмельницької та Тернопільської областей ліки для пацієнтів, які хворіють на хронічний вірусний гепатит С.
Докладніше
28 червня 2023

Укрвакцина доставила до Інстиуту серця України медичних виробів вартістю 2,3 млн. грн.

Днями Укрвакцина доставила до Інститут серця МОЗ України медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів вартістю тю майже 700 тис. грн., а загалом з початку року на суму більш ніж 2,3 млн. грн.
Докладніше
23 червня 2023

Укрвакцина доставляє медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів на 177 млн грн.

Розвиток донорства крові та її компонентів – важлива складова системи охорони здоров’я. Наявність доступних запасів якісної крові має велике значення для збереження здоров’я та життя пацієнтів.
Докладніше
13 червня 2023

Конгрес “Аптеки світу 2023”

8 червня директор ДП “Укрвакцини” МОЗ України” Олександр Пономарьов разом із завідувачем сектору роздрібної мережі Оксаною Дацик взяли участь у Конгресі “Аптеки світу 2023”.
Докладніше
09 червня 2023

У травня Укрвакцина доставила ліків, вакцин та медичних виробів на суму 28 млн. грн.

28 млн. грн. – вартість ліків, вакцин та медичних виробів, які ми доставили до більш ніж 120 закладів охорони здоров’я у травні цього року. Практично третину продукції (на суму понад 9 млн. грн.) отримали лікарні в областях, що постійно обстрілюються ворогом – Харківська, Миколаївська, Донецька та Запорізька.
Докладніше
07 червня 2023

Укрвакцині 30 років!

2 червня 2023 року ДП «Укрвакцина» МОЗ України» виповнюється 30 років. Ми пишаємось історією нашого підприємства та примножуємо досягнення з кожним роком!
Докладніше
02 червня 2023

“Як в Україні зберігають і перевозять ліки під час війни”, – блог директора Укрвакцини Олександра Пономарьова

Логістика ліків, вакцин та медичних виробів є важливою складовою національної системи охорони здоров’я. Належні умови зберігання медикаментів – запорука їхньої безпечності та ефективності, а своєчасна доставка до найвіддаленіших населених пунктів – одна з умов їхньої доступності для пацієнтів”, – про це розповів директор ДП “Укрвакцина” МОЗ України” Олександр Пономарьов у своєму блозі на
Докладніше
28 травня 2023

Укрвакцина доставила необхідне до 5 столичних закладів охорони здоров’я

Понад 1 млн. грн – вартість ліків та медичних виробів, які ми доставили днями до 5 закладів охорони здоров’я:
Докладніше
26 травня 2023

2,6 млн. грн. – вартість ліків та медичних виробів, доставлених Укрвакциною цього тижня

У списку наших доставок цього тижня до закладів охорони здоров’я по всій Україні:
Докладніше
19 травня 2023

Вакцину для профілактики гепатиту В доставлено до однієї з лікарень Донецької області.

Понад  доз вакцин ЕУВАКС для профілактики гепатиту В ми доставили до однієї з лікарень Донецької області. Вакцина була закуплена компанією Краун Ейджентс за кошти державного бюджету.
Докладніше
11 травня 2023

5 травня – Всесвітній день легеневої гіпертензії

Сьогодні, 5 травня, відзначається Всесвітній день легеневої гіпертензії. Метою цього дня є привернення уваги громадськості до особливостей цього захворювання та підвищення обізнаності про необхідність своєчасного лікування.
Докладніше
5 травня 2023

Цифри Укрвакцини: розвезення ліків, вакцин та медичних виробів у квітні

До 270 закладів охорони здоров’я Укрвакцина доставила у квітні ліки, вакцину та медичні вироби. Ми розвезли продукцію загальною вартістю понад 112 млн. грн. Вся продукція придбана міжнародними організаціями …
Докладніше
1 травня 2023

Фармацевтичний форум ФАРМА@ФОКУС НА ПАЦІЄНТА

26 квітня 2023 року директор ДП «Укрвакцина» МОЗ України Олександр Пономарьов взяв участь у фармацевтичному форумі ФАРМА@ФОКУС НА ПАЦІЄНТА, що об’єднав представників органів влади, виробників лікарських засобів, міжнародних партнерів …
Докладніше
26 квітня 2023

Укрвакцина доставила 9 млн. доз вакцин для профілактики Covid-19

Вакцинація знижує ризик розвитку постковідних порушень – такими є висновки наукових досліджень, які охопили понад 860 тис. пацієнтів. Про це йдеться в щотижневому дайджесті Центр громадського здоров’я України «Про COVID: цифри та факти».
Докладніше
25 квітня 2023р.

24-30 квітня – Всесвітній тиждень імунізації

Понад  17 млн. доз вакцин, необхідних для імунізації пацієнтів відповідно до Національного календаря щеплень, доставила Укрвакцина до закладів охорони здоров’я протягом останніх двох років. Крім того, ми доставляємо вакцину для профілактики таких захворювань як сказ, грип та коронавірус, аби зберегти здоров’я українців від якомога більшої кількості хвороб.
Докладніше
24 квітня 2023 р.

Цифри Укрвакцини: підсумки розвезення вакцин протягом 3-7 квітня

72 тис. доз – таку кількість вакцин ми доставили цього тижня для імунізації дорослих та дітей по всій Україні.
1,5 тис. км – відстань між крайніми точками нашого маршруту – від м.Українськ, Донецької області, до м.Ужгород, Закарпатської області.
Докладніше…
10 квітня 2023 р.