Йдемо вперед, Україно!

Йдемо вперед, Україно!

Сьогодні рівно 500 днів героїчного протистояння України ворогу, який хотів взяти Київ за три дні. Українці, попри тривоги та численні обстріли, залишаються єдиними у своєму прагненні справедливості та перемоги. Кожен на своєму місці, впевнено та безкомпромісно щодня продовжує боротьбу за свободу та незалежність нашої країни.

З перших днів війни Укрвакцина не припиняла доставляти необхідні ліки, вакцини та медичні вироби по всій Україні.

1,7 млрд. грн. – загальна вартість продукції, яку ми вчасно доставили за цей період майже до 300 закладів охорони здоров’я. Серед них – Інститут серця України, Київський центр трансплантації кісткового мозку, Дніпропетровська клінічна лікарня ім.Мечникова, Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня, Сумський обласний перинатальний центр, Харківський обласний центр крові та інші. 450 тис. кілометрів подолали наші водії на шляху до пацієнтів.

В списку доставленого – сотні найменувань необхідної продукції, яка допомагала і допомагає лікарям проводити профілактику хвороб, діагностувати та лікувати пацієнтів. Зокрема, це:
📌 ліки для дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда;
📌 ліки для дітей та дорослих, хворих на муковісцидоз;
📌 ліки для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектра аутизму;
📌 ліки для дітей, хворих на нанізм;
📌 медикаменти для громадян, хворих на первинні (вроджені) імунодефіцити;
📌 ліки для хворих на гепатити В і С;
📌 лікарські засоби для лікування та профілактики СOVID-19;
📌 ліки для пацієнтів, які страждають на легеневу артеріальну гіпертензію,
📌 вакцини для профілактики: дифтерії, правця та кашлюку; поліємієліту; гепатиту В; проти сказу та ін;
📌 медичні вироби для хворих у до- та післяопераційний період при трансплантації, медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів тощо.

Ми продовжуємо доставляти необхідне в найвіддаленіші населені пункти, до прифронтових та деокупованих територій, де зруйновані дороги і мости. Не зупиняємось, йдемо вперед, Україно, до перемоги!