Укрвакцина відкрила першу аптеку власно аптечної мережі «ТУТ»

Укрвакцина відкрила першу аптеку власно аптечної мережі «ТУТ»

Сьогодні Укрвакцина відкрила двері першої аптеки власної аптечної мережі «ТУТ» за адресою: м.Київ, вул. Звіринецька, 63А. Ми продовжуємо реалізацію стратегічних завдань підприємства та відтепер забезпечуватимемо доступність споживачів до ліків та медичних виробів у аптечних закладах.

Укрвакцина як національний логістичний партнер сфери охорони здоров’я вже більше ніж 30 років займається зберіганням та транспортуванням широкого асортименту медичної продукції – від таблеток до потужного холодильного обладнання для зберігання ліків і вакцин. Ми доставляємо необхідне для діагностики та лікування пацієнтів у медичних закладах по всій Україні. Тому створення мережі аптек – ще один крок для безперебійного доступу споживачів до медикаментів.

У вересні цього року ми отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Ми дотримуємось високих стандартів обслуговування та забезпечуємо:

  • Якість ліків. Ми підписали договори з перевіреними постачальниками, аби бути впевненими в якості медикаментів. Питання довіри та безпеки споживачів для нас на першому місці.
  • Соціальні програми. Ми працюємо з програмою «Доступні ліки» та будемо розширювати перелік соціальних програм, які підвищують фінансову доступність медикаментів для людей.
  • Інклюзивність. Ми повністю адаптували приміщення аптеки до потреб маломобільних груп населення. Ця категорія людей потребує особливої уваги і ми вважаємо своїм обов’язком потурбуватися про кожного відвідувача.
  • Залучення лише кваліфікованих фармацевтів. У нас працюють фармацевти з профільною освітою та відповідним досвідом роботи (більше 5 років). Тому наші фахівці зможуть проконсультувати відвідувачів при підборі необхідних ліків та медичних виробів.
  • Безперебійну роботу при відключеннях світла. На такий випадок у нас працюватиме генератор, аби відвідувачі змогли придбати необхідні ліки і при можливих відключеннях.