Вакцину для профілактики гепатиту В доставлено до однієї з лікарень Донецької області

Вакцину для профілактики гепатиту В доставлено до однієї з лікарень Донецької області.

Понад  3000 доз вакцин ЕУВАКС для профілактики гепатиту В ми доставили до однієї з лікарень Донецької області. Вакцина була закуплена компанією Краун Ейджентс за кошти державного бюджету. Зі свого складу ми доставляємо її безпосередньо до медичного закладу з суворим дотриманням «холодового ланцюга». Це система, що забезпечує необхідні умови зберігання і транспортування медичних імунобіологічних препаратів.

Сонячне світло, спека, так само як і холод, можуть призвести до втрати ефективності вакцини чи навіть зробити її небезпечною для здоров’я. Саме тому ми зберігаємо їх у передбачених для цього холодильниках або морозильних камерах, а при планових чи аварійних відключеннях світла використовуємо потужний генератор.

У спеціальних машинах, обладнаних холодильними камерами (рефрежераторами), ми доставляємо вакцини до закладів охорони здоров’я. Моніторинг температурного режиму під час зберігання та транспортування здійснюється за допомогою відповідного обладнання – логерів. Для Еувакс, наприклад, це не нижче +2°С і не вище +8°С.

Логістика вакцин має свої особливості та завжди супроводжується високою відповідальністю, адже йдеться про найголовніше – здоров’я пацієнтів. Ми продовжуємо вчасно та безпечно доставляти необхідну продукцію до закладів охорони здоров’я по всій Україні.