Укрвакцина доставляє медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів на 177 млн грн.

Укрвакцина доставляє медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів на 177 млн грн.

Розвиток донорства крові та її компонентів – важлива складова системи охорони здоров’я. Наявність доступних запасів якісної крові має велике значення для збереження здоров’я та життя пацієнтів. Кров необхідна для багатьох медичних процедур, включаючи хірургічні втручання, лікування травм, поранень та інших станів. Велика увага приділяється безпечності та ефективності процедур збирання, зберігання та використання зданої крові. Для цього застосовуються стерильні шприци, голки, перчатки, контейнери для зберігання крові, тест-системи, відповідні реагенти тощо.

Укрвакцина доставляє до закладів охорони здоров’я необхідні медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів. Протягом минулого року ми доставили більш ніж 100 найменувань такої продукції на суму понад 177 млн грн., а за 5 місяців цього року вже майже на 69 млн. грн.

Зазначені медичні вироби отримали центри служби крові та станції переливання крові в обласних центрах, а також НДСЛ Охматдит МОЗ України, Національний інститут раку, Інститут серця МОЗ України та Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Укрвакцина, як національний логістичний партнер, продовжує забезпечувати необхідним заклади охорони здоров’я по всій Україні.