У поліклініці НДСЛ «Охматдит» відкрито аптечний пункт мережі «ТУТ»

У поліклініці НДСЛ «Охматдит» відкрито аптечний пункт мережі «ТУТ»

Сьогодні у приміщенні поліклініки НДСЛ «Охматдит» по вул. Стрітенська, 7/9 розпочав роботу аптечний пункт власної аптечної мережі підприємства. Відкриття відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Петро Ємець, директор НДСЛ Охматдит Володимир Жовнір, директор консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» Володимир Сова та голова БФ “Охматдит – Здорове дитинство” Євген Вембер.

«Ми розширюємо мережу аптечних закладів і нам дуже приємно робити це у співпраці з найбільшою дитячою лікарнею України. Для багатьох мам з дітьми, які приїхали на консультацію з інших населених пунктів, доступність до медикаментів в аптечних закладах має важливе значення. Ми будемо формувати асортимент ліків та медичних виробів таким чином, аби він максимально відповідав потребам пацієнтів поліклініки», – зазначив директор ДП «Укрвакцина» Олександр Пономарьов.

Учасники заходу привітали Укрвакцину з відкриттям аптечного закладу та наголосили на важливості подальших спільних дій для зміцнення системи охорони здоров’я в умовах воєнного стану. Також присутні обговорили перспективи впровадження процедури щеплень в аптечних закладах України.