8 років партнерства з Crown Agents: Укрвакицина доставила продукцію вартістю 1,2 млрд. грн.

8 років партнерства з Crown Agents: Укрвакицина доставила продукцію вартістю 1,2 млрд. грн.

Від початку року Укрвакцина доставила 1,5 млн. доз вакцин та 2,7 млн. одиниць ліків і медичних виробів, закуплених Crown Agents in Ukraine за кошти державного бюджету. Необхідне отримали 217 закладів охорони здоров’я по всій Україні, 32 з яких розташовані на територіях, що постійно обстрілюються ворогом – Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Харківської та Сумської областей.

З січня цього року ми вже доставили продукції загальною вартістю понад 200 млн. грн. і продовжуємо з Crown Agents реалізацію спільних проєктів. Нещодавно ми вперше в рамках співпраці доставили препарати для лікування онкологічних хворих до Національний інститут раку, Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова та ще 9-ти медичних закладів.

Серед переліку наших доставок також:

– вакцини для профілактики дифтерії та правця; профілактики сказу; профілактики поліомієліту; профілактики туберкульозу; профілактики гемофільної інфекції;

– медикаменти для пацієнтів, хворих на первинні (вроджені) імунодефіцити;

– лікарські засоби для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки зі спектра аутизму, а також на нанізм різного походження;

– медикаменти для лікування вірусних гепатитів В і С;

– медикаменти та медичні вироби для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації.

Загалом наше партнерство з Crown Agents триває з 2015 року.

За цей період ми вчасно доставили продукцію вартістю понад 1,2 млрд. грн. в рамках 11 напрямів державних закупівель Міністерства охорони здоров’я України. Продовжуємо працювати для підвищення доступності пацієнтів до імунізації, лікування та необхідної діагностики.