63 одиниці лабораторного обладнання вартістю 3,8 млн. грн. доставлено до лікарень

63 одиниці лабораторного обладнання вартістю 3,8 млн. грн. доставлено до лікарень

Точність результатів лабораторних досліджень та діагностики відіграють важливу роль у встановленні правильного медичного діагнозу та призначенні належного лікування пацієнтів. Цього тижня ми розпочали реалізацію нового проєкту з доставки до медичних закладів сучасного лабораторного обладнання, закупленого у співпраці Міністерство охорони здоров’я України та World Bank Ukraine. Укрвакцина, як логістичний партнер проєкту, забезпечує його відповідальне зберігання та транспортування.

Згідно з Наказом МОЗ України про розподіл, перша партія техніки вже в дорозі до закладів охорони здоров’я Дніпра, Полтави, Миколаєва, Одеси, Луцька, Львова та Ужгорода. Цього разу ми доставимо 63 одиниці лабораторного обладнання вартістю 3,8 млн. грн. Зокрема, це:

ПЛР – бокси. Використовуються для захисту зразків, що тестуються, від впливу навколишнього середовища. За допомогою такого обладнання забезпечується максимальна точність результатів.

Бокси біологічної безпеки. Цей тип обладнання використовується в лабораторіях для запобігання випадковому потраплянню небезпечних матеріалів у навколишній простір та захисту оператора від можливого зараження.

Лабораторні блоки безперебійного живлення. Використовуються для захисту обладнання від перепадів напруги в мережі електропостачання. У лабораторних умовах це особливо важливо, оскільки навіть невеликі перебої напруги можуть призвести до втрати даних.

Загалом в рамках проєкту планується розвезення 345 одиниць лабораторного обладнання. Продовжуємо працювати для підвищення доступу пацієнтів до ефективної діагностики, лікування чи проходження реабілітації у медичних закладах.