24-30 квітня – Всесвітній тиждень імунізації

24-30 квітня – Всесвітній тиждень імунізації

Понад  17 млн. доз вакцин, необхідних для імунізації пацієнтів відповідно до Національного календаря щеплень, доставила Укрвакцина до закладів охорони здоров’я протягом останніх двох років. Крім того, ми доставляємо вакцину для профілактики таких захворювань як сказ, грип та коронавірус, аби зберегти здоров’я українців від якомога більшої кількості хвороб.

В рамках Всесвітнього тижня імунізації, який триватиме з 24 по 30 квітня, ми нагадуємо про важливість дотримання Національного календаря щеплень як дітей, так і дорослих. Він включає обов’язкову профілактичну вакцинацію проти дифтерії, кашлюку, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу та інших хвороб.
Як, власне, відбувається процес набуття людиною імунітету шляхом вакцинації. Після введення в організм людини вакцини створюється імунна відповідь організму і людина стає несприятливою до інфекційних хвороб. Охоплення вакцинацією на рівні 95% населення країни, за рекомендаціями ВООЗ, забезпечує повноцінний захист громади від спалахів та епідемій інфекційних хвороб, яким можна запобігти щепленнями.

Вакцинація – це не про примус, чи вимушений крок, а про свідому турботу про себе та своїх близьких. Імунізація, особливо в умовах війни, це, без перебільшення, безпека нації.  Укрвакцина не припиняла доставку вакцин в умовах повномасштабного вторгнення росії на територію України, в тому числі до регіонів, які постійно обстрілюються ворогом – Харківської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Миколаївської областей. Продовжуємо докладати максимум зусиль для доступності щеплень в кожному населеному пункті нашої країни.

Посилання на календар щеплень тут http://surl.li/gosln