Доставлено ліки для пацієнтів з ЮРА на суму 10 млн. грн.

Доставлено ліки для пацієнтів з ЮРА на суму 10 млн. грн.

10 млн. грн. – вартість медикаментів для лікування резистентної форми ювенільного ревматоїдного артриту у дітей та дорослих, які ми доставили до закладів охорони здоров’я з початку року. Ліки були закуплені UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за кошти державного бюджету в рамках відповідних програм Міністерство охорони здоров’я України. Це імуноглобуліни та імуносупресанти, що допомагають пацієнтам боротися з хворобою.

Ювенільний ревматоїдний артрит (ЮРА) – імунне захворювання, що вражає опорно-руховий апарат та органи зору. Пацієнти, які страждають на ювенільний ревматоїдний артрит, потребують безперервного лікування. Терапія направлена на сповільнення структурних змін у суглобах, досягнення ремісії захворювання, попередження втрати працездатності та інвалідизації.

При зберіганні та транспортуванні ліків, призначених для лікування у пацієнтів ЮРА, ми дотримуємось холодового ланцюга +2°С +8°С. Необхідний температурний режим забезпечується як в складських приміщеннях, так і спеціальних автомобілях Укрвакцини. Збереження безпечності продукції та вчасна її доставка залишається незмінним пріоритетом нашої щоденної роботи.